Vyrábame kvalitné a pohodlné sedačky presne podľa vašej predstavy alebo predlohy. Sami si určíte veľkosť, výšku, šírku ale aj farebné a materiálne prevedenie.

Špecializujeme sa aj na sedačky Chesterfield. Chesterfield je luxusná sedačka ktorej dizajn nikdy nevyjde z módy. Veľmi ľahko ho skombinujete so starožitným ale aj s moderným nábytkom. U nás Vám vyrobíme chesterfield za veľmi výhodne ceny.

Naša práca

Kontakt

+421 903 234 424

benjonabytok@gmail.com

O nás

Firma BenJo poskytuje čalúnnické služby už od roku 1992. Máme skúsenosti s rôznym typom nábytkov či už starožitným alebo moderným.

Zaoberáme sa čalúnením každého typu nábytkov. Poskytujeme široký sortiment výberu látok s ktorým Vám taktiež aj poradíme.

Firma ponúka aj opravu starého alebo opotrebovaného nábytku.

Nezáväzná objednávka

Nezáväzne a bezplatne vypracujeme pre Vás cenovú ponuku. Ak chcete viac info alebo objednávku cez telefón volajte +421 902 361 670.

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Čalúnictvo
Čalúnenie rôzneho typu nábytku Čalúnenie do bytov, barov, reštaurácií, divadiel, hotelov ... Čalúnenie rohových súprav, sedačiek, stoličiek, postelí, dverí, ...
Sedačky na mieru
Luxusné sedačky v koženom aj v látkovom prevedení. Vyrábame aj sedačky chesterfield. Sedačky, kreslá, taburetky, pohovky, stoličky, postele ...
Návrhy interiéru
Navrhneme interiér podľa Vašich predstáv. Od vizualizácie až po realizáciu.
Vyrobíme pre Vás sedačky podľa vašej predstavy alebo predlohy.